Impregnacja dachówki
DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI !!

Impregnacja Polega na czyszczeniu i impregnacji środkiem hydrofobowym która zapobiega erozji, dzięki temu przedłuża żywotność dachówki.
Poprawia to kolor oraz zabezpiecza dachówkę przed nasiąkaniem wodą. Chroni również przed promieniami UV, które powodują wyblaknięcie koloru. Dachówka która nie była poddana renowacji, po zastosowaniu jej ożywi ją i przywróci pierwotny blask.

Zabrudzenia pochodzące z otoczenia miejskiego bądź biologicznego prowadzą do degradacji dachówki, zakorzeniają się w niedoskonałościach dachówki doprowadzając do erozji, odprysków, łuszczenia się farby oraz powodując mikro pęknięcia przy niskich temperaturach.

Udzielamy Gwarancji.

Zapewniamy impregnacje dachówki preparatami najwyższej jakości.

Technologia Pracy :

– mycie dachówki dyszą rotacyjna

– spłukanie wszelakich zabrudzeń grzybów i tym podonych

– dokładne odtłuszczanie

– nałożenie środka chemicznego zwalczającego grzyby mchy porosty

– dwukrotne malowaie za pomocą agregatów malarskich hydrodynamicznych

-Dachówka wygląda jak Nowa

Używamy profesjonalnego sprzętu alpinistycznego

w sposób bezpieczny i odpowiedzialny.

Posiadamy stosowne uprawnienia.

Wasze budynki są bezpieczne w naszych rękach!

Pierwotna powłoka, jaką pokryta jest nowa dachówka, wraz z upływem czasu oraz długością jej użytkowania traci swoje właściwości ochronne. Śnieg, deszcz, słońce oraz zanieczyszczenia biologiczne wpływają negatywnie zarówno na wygląd dachówki jaki i jej funkcje zabezpieczające. Nasza firma, specjalizująca się w malowaniu i impregnacji dachówki, kompleksowo oraz profesjonalnie zadba o przywrócenie właściwości ochronnych dachówek w Państwa domach.

Firma Grupa Areca zajmuje się kompleksową renowacją powłok dachowych, które zostały trwale uszkodzone w procesie użytkowania. Doświadczony i profesjonalny zespół fachowców naszej firmy skutecznie naprawia zniszczone powłoki dachówek. Impregnacja dachówki wykonywana jest przy użyciu najwyższej jakości produktów do impregnacji dachów i dachówek, które zapewniają trwałą ochronę połaci. Proces impregnacji polega na wstępnym oczyszczeniu powierzchni dachu z zanieczyszczeń, a następnie na aplikacji specjalnego środka hydrofobowego, który zapobiega wnikaniu wody w pory dachówki. Dzięki tym zabiegom dachówka staje się odporna na zmienne warunki atmosferyczne.

Przywrócenie pierwotnych właściwości

Proces impregnacji rozpoczyna się od oczyszczenia powierzchni dachu w celu usunięcia resztek biologicznych powodujących pękanie, łuszczenie się farby oraz odpryskiwanie dachówek. Impregnacja dachówki, oprócz przywrócenia właściwości ochronnych, ma również na celu poprawę jej wyglądu. Stosowane środki przywracają kolor dachówki, który może blaknąć pod wpływem działania promieniowania słonecznego. Nowa powłoka impregnacyjna stanowi zatem najlepszą ochronę dla Państwa dachu.